x
V minulých letech jsme se stali sponzorem dětského domova v Senožatech. Každoročně pro děti z DD pořádáme Mikulášský den. Pro děti kromě slavnostní večeře připravujeme sladké Mikulášské balíčky, které se předávají za asistence čerta.

Díky vstřícnému postoji dalších sponzorů jsme mohli malým koledníkům nadělit i další dárky ve formě brankařské výstroje, balonů, šipek a mnohé další. Svou účastí nám první akci pomohli zpestřit autogramiádou hráči fotbalové FC Vysočiny a hokejové Dukly Jihlava, kteří věnovali několik dresů a propagačních předmětů těchto oddílů. Na druhém setkání se děti těšili z přítomnosti herce Ondry Vetchého a medvídka nosála ze ZOO Jihlava.

V minulých letech jsme také celý DD pozvali do Čertovských katakomb.
Pro nás a budu asi hovořit i za všechny zúčastněné sponzory, jsou Mikulášské dny obrovským morálním přínosem. Tyto děti nám ukazují s jakou hrdostí dokáží nést svůj osud a jak malichernými se můžou stát některé naše problémy.

Při poslední návštěvě jsme všechny děti pozvali do našeho krásného wellness , kde mohly vyzkoušet všechny procedury .
Tentokráte byli mezi nimi i děti , které již dětmi nazývat nemůžeme a DD se chystali opustit z důvodu vyučení , vystudování a plnoletosti ....
O to více byla tato návštěva zajímavá , jelikož si je pamatujeme z období před 10 lety a viděli jsme , jaký kus cesty mají za sebou .... a teď před sebou :-)
Strávili jsme tak krásný den plný vyprávění a s těmi staršími povídání o plánech do budoucna .

Pokud máte v srdci i peněžence malou rezervu, kterou nevíte jak správně využít, můžete se k nám připojit. Zpříjemníme tak alespoň jeden den v roce někomu, komu chybí to základní v životě-funkční rodina.