DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ-oprava Brněnského mostu

Vážení hosté,

od 1.4.2018 dojde k opravě Brněnského mostu na Hradební ulici, Jihlava. Abyste předešli možným potížím při objížďce města, sjíždějte k Mahlerovu penzionu, Brněnská 31, Jihlava, z dálnice D1 do centra na sjezdu Pávov a poté se k nám dostanete přes Jiráskovu a Hradební ulici bez problémů. 

Směr od Znojma do centra bude také bez komplikací.

V případě, že přijedete cestou směrem od Brna, sjeďte pod budovou Psychiatrické nemocnice vlevo na Kosovskou ul.. Jeďte stále rovně a po 1,5km (cca 5min. jízdy) odbočte VPRAVO na GPS49.3897939N, 15.6160703E a projedete spojovací vozovkou na Brtnickou silnici. Na křižovatce se dáte opět doprava a po hlavní Brtnické ulici dojedete rovně, kolem Cityparku do centra. Zde odbočíte vpravo a kolem Fio banky dojedete pohodlně k našemu penzionu. 

Další trasa, kterou se vyhnete Brněnskému mostu směrem od Brna je dobře dopravně značená a nejvíce frekventovaná. Na Brněnské ulici zahněte vpravo na Okružní ul., na kruhovém objezdu se dejte vlevo na Havlíčkovu ul., na dalším kruhovém objezdu vlevo na Fritzovu a poté se po hlavní Jiráskově, navazující Dvořákově a Hradební ulici dostanete kolem Cityparku do centra. Zde odbočíte vpravo a kolem Fio banky dojedete pohodlně k našemu penzionu. 
 

Těšíme se na Vaši návštěvu a omlouváme se za dopravní komplikace.

 

.

Sjezd EXIT Pávov
Objezd Brněnského mostu, Kosovská ulice
Objezd Brněnského mostu, Okružní ulice

Über uns